ZAJĘCIA

zajecia-site

  Zajęcia przed-przedszkolne

Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 1,5-3,5 lat na zajęcia przed-przedszkolne. Zajęcia adaptacyjne są propozycją dla dzieci, które jeszcze nie rozpoczęły swojej przygody z przedszkolem.

Celem spotkań jest między innymi usamodzielnienie oraz ułatwienie maluchowi bezstresowego wkroczenia w świat grupy przedszkolnej. Przedszkole dla dziecka jest pierwszą poważną zmianą w jego życiu, dlatego bardzo często jest źródłem stresów i napięć, zarówno dla niego samego, jak i dla rodziców.

Głównym założeniem zajęć adaptacyjnych do przedszkola jest zmniejszenie stresu związanego z taką sytuacją. Jest to również przyzwyczajanie młodych adeptów przedszkolnych do obecności innych dzieci i osób dorosłych, a poprzez kreatywne działania muzyczne, ruchowe oraz plastyczne dzieci zaczynają świadomie uczestniczyć w przestrzeni przedszkolnej.

Zajęcia odbywają się  w poniedziałki od 11:30 – 13:00. Wszelkie informację udzielane są w bawialni lub pod nr kontaktowym.

 

 

JOGA DLA MATEK Z DZIEĆMI I KOBIET W CIĄŻY!

Mamy przyjemność zaprosić wszystkie młode mamy z kilkumiesięcznymi maluszkami, bądź z tymi troszkę większymi dziećmi jak również kobiety w ciąży na zajęcia jogi w naszej bawialni. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek od godz. 11:00-12:00. Koszt 30zł. Dzieci ćwiczą z mamą lub bawią się na sali zabaw pod okiem animatorki w cenie kursu. Ilość miejsc mocno ograniczona. Bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem.

Honeyview_joga-dla-niemowlat_344534

Joga dla młodych mam

Regulamin zajęć jogi w Bawialni Kubuś.